Apie SMC
Katalogai
Kontaktai
Kainoraštis
    Produkcija
 
 
 
 
Įmonės veiklos specifika
Daugelyje gamybos sričių automatizavimui skiriama svarbi vieta. Automatizacija palengvina ir pagreitina gamybą, padidina jo našumą, produktyvumą ir efektyvumą. Automatizuojant gamybos procesus, per trumpą laiką iš pradinių žaliavų galima pagaminti produktus, kurie konvejeriais keliauja pas vartotojus.
Pneumatika – tai suslėgto oro energiją naudojantys vykdymo įtaisai (cilindrai, pavaros) ir  jų valdymo priemonės (skirstytuvai, vožtuvai) bei jų praktinis taikymas pramonėje.
Pneumatinės sistemos nesudėtingos, nebrangios, tausojančios energiją ir užimančios mažai vietos. Pneumatinės sistemos naudojamos daugelyje gamybos ir pramonės sričių: mašinų, technologinių įrengimų, automobilių, elektronikos, maisto produktų, popieriaus, chemijos, naftos, medžio apdirbimo ir daugelyje kitų pramonės sričių.
SMC Corporation yra pneumatikos lyderis pasaulyje, kuris užima apie 30% pneumatinių komponentų rinkos. Korporacijos pardavimo tinklas pasiskirstęs per visus pasaulio kontinentus. Kiekviename iš kontinentų korporacija „SMC“ užima stiprias pozicijas pardavimų rinkose. Azijoje (būtent Japonijoje) ji yra lyderė, Šiaurės Amerikoje ji užima stabilią antrą vietą,  Europoje dalijasi antra ir trečia.
SMC yra sukūrusį daugiau nei 15 000 darbo vietų, pasiskirsčiusių visame pasaulyje, pneumatikos komponentus gamina 30 gamyklų, bendrame SMC produktų kataloge yra apie 11 000 pagrindinių produktų. Pagrindines produktų grupes sudaro oro paruošimo komponentai ir įrengimai, jungtys, pneumatinės ir elektrinės pavaros, vožtuvai ir skirstytuvai, matavimo, valdymo komponentai, vakuuminė įranga.
 
 
 
© Visos teisės saugomos 2009 m. Tinklapių kūrimas Studija Restart
 
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas SMC Pasaulyje SMC Europoje Kontaktai